Ev (Daire) Dezenfeksiyonu

Ev (Daire) Dezenfeksiyonu

Antalya'da müstakil ev ve daire gibi yaşam alanlarına hijyenik ortam kapsamında uzman kadromuzla, standartlara uygun dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz.

Ev (Daire) Dezenfeksiyonu

Günün önemli bir bölümünün geçtiği müstakil ev ve daire gibi yaşam alanları, yorgunluk ve stresin meydana getirdiği olumsuzlukların banyo ve temizlenme gibi zorunlu aktivitelerle giderildiği, yemek ve uyku gibi ihtiyaçların da sağlandığı yaşam alanlarıdır.Hergün zorunlu olarak sürekli kullanılan banyo ve mutfak gibi alanlara, farkında olmadan sağlığa zararlı olan bakteri, virüs ve mikroorganizmalar, ev halkı ya da gelen bir misafir aracılığla taşınabilir.Market ve benzeri alışveriş alanlarından yapılan alışverişler sonrası eve taşınan poşet ve kutular, zararlı aktiviteleri de beraberinde getirebilir.Özellikle Antalya'da yaz sezonu bitiminde tatilcilerin geri dönüşleriyle birlikte boş kalan evler, kış şartlarına dayanamayan bir çok canlının barınması ve yaşamını sürdürmesi için ideal ortamlardır.Geçici olarak terkedilen bu alanlar, bakteri, spor, virüs ve diğer zararlı mikroorganizmaların; barınmaları, üremeleri ve çoğalmaları için yeterli süre ve imkan sağlamaktadır. Dolayısıyla ev dezenfeksiyonu; ev, daire ve müstakil yaşam alanlarındaki olası muhtemel bakteri, virüs ve zararlı popilasyonu problemlerinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

Dezenfeksiyon şirketleri ve firmaları arasında üst sıralardaki yerini 13 yıldır koruyan Akdeniz Hijyen olarak biz; bu noktada devreye giriyoruz ve gereken müdahaleyi gecikmeden tam zamanında yaparak, virüs, bakteri, küf, spor ve diğer zararlı mikroorganizmaları yaşam alanlarından uzaklaştırmak suretiyle ev, daire ve benzeri yaşam alanlarında hijyenik ortamlar oluşmasını sağlıyoruz.

Profesyonel ev ve daire dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız Akdeniz Hijyen, günün her saati (7/24) müşterilerinden gelen şikayet ve talepler doğrultusunda zaman kaybetmeden harekete geçmektedir.Uzman ekibi ile çevreye zarar vermeyen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, halk sağlığı alanında Biyosidal Ürünler Yönetmeliği usul ve esasları hakkında yönetmelik ve ilgili belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde biyosidal ürünleri kullanarak, ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmet vermektedir.Dezenfeksiyon hizmetimiz hakkında ayrıntılı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Evlerde Ve Dairelerde Dezenfeksiyonun Önemi

Müstakil evler ve daireler; ailelerin huzurla vakit geçirdikleri ve günlük zaruri ihtiyaçların sağlandığı ortak yaşam alanlarıdır.Yaz kış farketmeksizin aileler, sürekli olarak bu alanları kullanırlar ve günün büyük bir bölümünü bu sıcak ortamlarda geçirirler. Evlerde ve dairelerde bulunan ortak kullanım alanları, dikkatsizlik ve ihmal sonucu olası salgın hastalığa neden olan mikropların üreme alanı haline dönüşebilir.

Eve gelen misafir ya da misafirler mekandan ayrıldığında, olası zararlı mikroorganizmayı beraberinde götürebilir ama bir ya da birden fazla kopyasını temas ettiği noktalarda bırakabilir.Özellikle banyoda kullanılan lavabo, banyo armatürleri, masa, sandalye ve kapı kolları gibi sık kullanılan araç ve gereçlerde, bulaşıcı nitelikte olan her türlü zararlının olma ihtimali her zaman vardır. Böyle durumlarda olası bakteri, virüs ve diğer zararlı mikroorganizmaların ortam içerisinde üreyip çoğalmaları engellenmeli, hijyenik ortamın sağlanması için evlerin ve dairelerin belirli periyodlarla zararlılardan arındırılması ve temizlenmesi gerekir.

Evlerde Ve Dairelerde Dezenfeksiyonun Önemi

Ev Ve Daire Dezenfeksiyon Hizmeti İçin Bize Ulaşın!

Antalya'da ve Alanya başta olmak üzere tüm ilçelerinde bulunan müstakil ev ve dairelere profesyonel dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz; uluslararası yasa ve normlara uygun olarak işletilmekte, gerekli izinlere ve sertifikalara (Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi) sahip olmakla birlikte, ulusal kriterlere uygun ve uluslararası standartlarda, Antalya bölgesinin genelinde dezenfeksiyon hizmeti vermeye devam etmektedir.Ayrıca işletmemizde kullanılan dezenfeksiyon ekipmanları ve malzemeleri (nano gümüş iyon ürünleri ve diğer dezenfektanlar); Sağlık Bakanlığı ve tüm ilgili kurumlarca onay almış olup, insan sağlığını tehlikeye atacak her türlü etkenden arındırılmış biosidal ürünlerden oluşmaktadır.

Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde her zaman başarılı grafik çizen firmamız Akdeniz Hijyen; Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından hazırlanmış olan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik şartlarını gözeterek dezenfeksiyon hizmetini sürdürmektedir.Ayrıca uzman personelimiz ve çalışanlarımızın hepsi Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulayıcı belgesine sahiptir.

  • Günün her saati (7/24) iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilir, acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.
  • Ücretsiz keşif sistemimiz sayesinde yaşam alanlarınızda olası tehdit unsurları ve daire dezenfeksiyonu hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi ve destek verilmektedir.
  • Canlı destek operatörlerimiz aracılığıyla ev ve daire hijyeniyle ilgili yaşadığınız sorun ya da problemler hakkında yardım ve destek verilmektedir.
  • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak her türlü ev ve daire dezenfeksiyonu sorunlarınız için yardım ve destek alabilirsiniz.
  • Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz her türlü ev ve daire dezenfeksiyonu sorununuz, şikayet ve önerileriniz için sizin görüşlerinizi değerlendirmektedir.