Pest Kontrol Uygulama Alanlarımız

Haşere Kontrol Sistemi İle Güvenli Yaşam Alanları

Antalya genelinde işletmelere, ulaşım araçlarına ve yaşam alanlarına uzman kadromuzla standartlara uygun profesyonel pest kontrol hizmeti sağlıyoruz.

Pest Kontrol Uygulama Alanlarımız

Sürekli büyüyen dünya nüfusu ile insanların yaşam alanları da bu bağlamda genişlemektedir.İnsanların yaşam alanları genişlerken, diğer canlıların da yaşam alanları haliyle daralmaktadır.Kısıtlı yaşam alanlarında hayatlarını devam ettirmek için barınma-beslenme-çoğalma gibi temel hakkı ve ihtiyacı olan diğer canlılar, hayatları pahasına insanların yaşam alanlarına dahil olmak için her yola başvurmaktadırlar.Hatta bazı bölgelerde insan-hayvan-zararlı (sürüngen-böcek-kemirgen-haşere) grubu iç içe yaşamak mecburiyetinde kalmaktadır.Zararlılardan kurtulmak için doğal (biyolojik) yollarla ya da kimyasal yollarla kurtulmak geçici çözüm sağlayabiliyor, fakat net ve kalıcı çözümler için daha fazlasına ihtiyaç olduğu da su götürmez bir gerçektir.

Pest kontrol şirketleri ve firmaları arasında üst sıralardaki yerini 13 yıldır koruyan Akdeniz Hijyen olarak biz; bu noktada devreye giriyoruz ve gereken müdahaleyi gecikmeden tam zamanında yaparak, haşereleri ve böcekleri yaşam alanlarından uzaklaştırmak suretiyle yaşam alanına dair ne kadar mekan, araç-gereç ve işletme türü varsa, uygulama alanına göre belirlenmiş yöntemlerle hijyenik ortamlar oluşmasını sağlıyoruz.

Profesyonel pest kontrol hizmeti veren firmamız Akdeniz Hijyen, günün her saati (7/24) müşterilerinden gelen şikayet ve talepler doğrultusunda zaman kaybetmeden harekete geçmektedir. Uzman ekibi ile çevreye zarar vermeyen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, halk sağlığı alanında haşerelere karşı ilaçlama usul ve esasları hakkında yönetmelik ve ilgili belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde biyosidal ürünleri kullanarak, ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmet vermektedir.Pest Kontrol hizmetimiz hakkında ayrıntılı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Pest Kontrol Hizmeti Verdiğimiz İşletme Ve Mekanlar

Ulaşım araçları, işletmeler ve bireysel yaşam alanları için tamamen sağlık koşullarına uygun olan pest kontrol hizmetimiz sayesinde, zararlılar ile aranıza hijyenden duvar örüyoruz.Uygulama alanına göre farklı yöntemler uygulayarak haşere kontrolünü dijital platforma taşıyarak, zararlıların her aktivitesinden haberdar olmanızı sağlıyoruz.Pest Kontrol kapsamında hizmet verdiğimiz işletme ve mekanlar aşağıda listelenmiştir.

 • Hastane
 • Hava Alanı
 • İbadethane
 • Konut & Site
 • Kütüphane
 • Liman
 • Mağaza

Pest Kontrol Uygulaması İçin Bize Ulaşın!

Şirketimiz; uluslararası yasa ve normlara uygun olarak işletilmekte, gerekli izinlere ve sertifikalara (Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi) sahip olmakla birlikte, ulusal kriterlere uygun ve uluslararası standartlarda, Antalya bölgesinin genelinde pest kontrol hizmeti vermeye devam etmektedir.Ayrıca işletmemizde kullanılan pest control ekipmanları ve malzemeleri; Sağlık Bakanlığı ve tüm ilgili kurumlarca onay almış olup, insan sağlığını tehlikeye atacak her türlü etkenden arındırılmış biosidal ürünlerden oluşmaktadır.

Firmamız pest control kapsamında, Entegre Zararlı Mücadelesi ve vektör kontrol programı olarak İNSECTRAM pest control system technolohy yazılımını kullanmaktadır.Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde her zaman başarılı grafik çizin firmamız Akdeniz Hijyen; Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından hazırlanmış olan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik şartlarını gözeterek Pest Control hizmetini vermektedir.Ayrıca uzman personelimiz ve pest control çalışanlarımızın hepsi Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulayıcı belgesine sahiptir.

 • Günün her saati (7/24) iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilir, acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.
 • Ücretsiz keşif sistemimiz sayesinde yaşam alanlarınızda olası tehdit unsurları ve pest control hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi ve destek verilmektedir.
 • Canlı destek operatörlerimiz aracılığıyla haşerelerle ilgili yaşadığınız sorun ya da problemler hakkında yardım ve destek verilmektedir.
 • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak her türlü Entegre Zararlı Mücadelesi sorunlarınız için yardım ve destek alabilirsiniz.
 • Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz her türlü böcek-haşere sorununuz, şikayet ve önerileriniz için sizin görüşlerinizi değerlendirmektedir.