Villa (Yazlık) Dezenfeksiyon

Villa (Yazlık) Dezenfeksiyon

Antalya ilinde villa ve yazlık gibi yaşam alanlarına hijyenik ortam kapsamında uzman kadromuzla, standartlara uygun dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz.

Villa (Yazlık) Dezenfeksiyon

Yazlık ve villa; insanın kendisini dinlemesi, bedensel ve zihinsel yorgunluktan kurtulması, en önemlisi de hayata kaldığı yerden devam etmesi ve gereken pozitif enerjiyi yakalayabilmesi için yılın belli dönemlerinde ya da tamamında tercih edilen yaşam alanlarıdır.Villa ya da yazlık sahibi olanlar için yaz ayları, koca bir yılın yorgunluğunu atmak, aile ve arkadaşlar ile güzel vakit geçirmek ve huzur bulmak için yıl içinde belki de en çok bekledikleri kısmi dönemdir.

Özellikle yaz sezonu bitiminde tatilcilerin geri dönüşleriyle birlikte boş kalan evler, kış şartlarına dayanamayan bir çok canlının barınması ve yaşamını sürdürmesi için ideal ortamlardır.Geçici olarak terkedilen bu alanlar, bakteri, spor, virüs ve diğer zararlı mikroorganizmaların; barınmaları, üremeleri ve çoğalmaları için yeterli süre ve imkan sağlamaktadır. Dolayısıyla villa ve yazlık dezenfeksiyon uygulaması; müstakil yaşam alanlarındaki olası muhtemel bakteri, virüs ve zararlı popilasyonu problemlerinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

Dezenfeksiyon şirketleri ve firmaları arasında üst sıralardaki yerini 13 yıldır koruyan Akdeniz Hijyen olarak biz; bu noktada devreye giriyoruz ve gereken müdahaleyi gecikmeden tam zamanında yaparak, virüs, bakteri, küf, spor ve diğer zararlı mikroorganizmaları yaşam alanlarından uzaklaştırmak suretiyle ev, daire ve benzeri yaşam alanlarında hijyenik ortamlar oluşmasını sağlıyoruz.

Profesyonel villa ve yazlık dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız Akdeniz Hijyen, günün her saati (7/24) müşterilerinden gelen şikayet ve talepler doğrultusunda zaman kaybetmeden harekete geçmektedir.Uzman ekibi ile çevreye zarar vermeyen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, halk sağlığı alanında Biyosidal Ürünler Yönetmeliği usul ve esasları hakkında yönetmelik ve ilgili belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde biyosidal ürünleri kullanarak, ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmet vermektedir.Dezenfeksiyon hizmetimiz hakkında ayrıntılı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Erken Müdahale & Hijyenik Ortam!

Antalya'da yılın büyük bölümünü boş geçiren villa ve yazlıklar, nem ve rutubet oluşmaması için sıklıkla havalandırılmaya ihtiyaç duyarlar. Havalandırılmayan mekanlarda ise; nem ve rutubet oluşması sonucunda; iç dekorasyon ve eşyalar zarar gördüğü gibi küf, spor, bakteri, virüs ve diğer zararlı mikroorganizmaların oluşmasını da kaçınılmaz olur.Gözle görülmeyen bu canlılar için bu tip mekanlar, en ideal yaşam alanlarıdır.Dolayısıyla sağlıklı ve keyifli zaman geçirmek için, mekan içine yerleşmeden önce profesyonel anlamda alanın hijyenik ortama kavuşması gerekir.

Böyle durumlarda olası bakteri, virüs ve diğer zararlı mikroorganizmaların ortam içerisinde üreyip çoğalmaları engellenmeli, olası istila ihtimaline karşı mekanın içi ve dışı her türlü zararlıdan arındırılmalı, hijyenik ortamın sağlanması için en etkili çözüm yollarının uygulanması gerekir.

Erken Müdahale & Hijyenik Ortam!

Villa-Yazlık Dezenfeksiyonda Akdeniz Hijyen!

Antalya'da ve Alanya başta olmak üzere tüm ilçelerinde bulunan villa, yazlık ve benzeri kısmi yaşam alanlarına profesyonel dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz; uluslararası yasa ve normlara uygun olarak işletilmekte, gerekli izinlere ve sertifikalara (Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi) sahip olmakla birlikte, ulusal kriterlere uygun ve uluslararası standartlarda, Antalya bölgesinin genelinde dezenfeksiyon hizmeti vermeye devam etmektedir.Ayrıca mekanınızda kullanılan dezenfeksiyon ekipmanları ve malzemeleri (nano gümüş iyon ürünleri ve diğer dezenfektanlar); Sağlık Bakanlığı ve tüm ilgili kurumlarca onay almış olup, insan sağlığını tehlikeye atacak her türlü etkenden arındırılmış biosidal ürünlerden oluşmaktadır.

Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde her zaman başarılı grafik çizen firmamız Akdeniz Hijyen; Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından hazırlanmış olan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik şartlarını gözeterek dezenfeksiyon hizmetini vermektedir.Ayrıca uzman personelimiz ve çalışanlarımızın hepsi Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulayıcı belgesine sahiptir.

  • Günün her saati (7/24) iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilir, acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.
  • Ücretsiz keşif sistemimiz sayesinde yaşam alanlarınızda olası tehdit unsurları ve villa-yazlık dezenfeksiyon hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi ve destek verilmektedir.
  • Canlı destek operatörlerimiz aracılığıyla hijyenle ilgili yaşadığınız sorun ya da problemler hakkında yardım ve destek verilmektedir.
  • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak her türlü villa-yazlık dezenfeksiyon sorunlarınız için yardım ve destek alabilirsiniz.
  • Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz her türlü villa-yazlık dezenfeksiyon sorununuz, şikayet ve önerileriniz için sizin görüşlerinizi değerlendirmektedir.