İşyeri Dezenfeksiyonu

İşyeri Dezenfeksiyonu

Antalya'da işyeri ve şirket gibi çalışma ortamlarına hijyenik ortam kapsamında uzman kadromuzla, standartlara uygun dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.

İşyeri Dezenfeksiyonu

Şirket ve işyeri gibi ortak çalışma alanları, insanlar tarafından haftanın beş günü ziyaret edilen ve vakit geçirilen mekanlardır.Özellikle müşterileriyle doğrudan yüz yüze irtibat kurarak çalışan işyerleri, öncelikli olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.Antalya gibi turistik şehirlerde, dünyanın her köşesinden gelen farklı insanlar, bazen tek başlarına gelmezler.Şirketlerde ve işyerlerinde meydana gelebilecek bir salgın, çalışanların ve diğer müşterilerin sağlığı için tehlikeli boyutlarda olabilir.Bu tür olumsuzluklar işyerine duyulan güveni ve prestiji sarsabileceği gibi, bölgede oluşabilecek olası bir salgının da çıkış noktası olabilir.Ayrıca; böylesine insan giriş-çıkışının hareketli olduğu ortamların temizliği ve bakımı, normal yollarla yapıldığında, tam hijyenik ortam da sağlamayabilir.Hijyen ve temizlik konusunda olumsuz etkilenmemek için işyerinin tümünün gözetim altında tutulması, olası salgın ve belirtilerini başlamadan önlemeli, gerekli tüm tedbirleri almalı, hijyen uygulaması eksiksiz ve tam yapılmalıdır.Dolayısıyla işyeri ve şirket için dezenfeksiyon uygulamaları çalışma alanlarında oluşacak virüs, bakteri ve zararlı mikroorganizma problemlerinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

Dezenfeksiyon şirketleri ve firmaları arasında üst sıralardaki yerini 13 yıldır koruyan Akdeniz Hijyen olarak biz; bu noktada devreye giriyoruz ve gereken müdahaleyi gecikmeden tam zamanında yaparak, virüs, bakteri, küf, spor ve diğer zararlı mikroorganizmaları çalışma alanlarından uzaklaştırmak suretiyle işyerleri ve şirketlerde hijyenik ortamlar oluşmasını sağlıyoruz.

Profesyonel işyeri dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız Akdeniz Hijyen, günün her saati (7/24) müşterilerinden gelen şikayet ve talepler doğrultusunda zaman kaybetmeden harekete geçmektedir.Uzman ekibi ile çevreye zarar vermeyen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, halk sağlığı alanında Biyosidal Ürünler Yönetmeliği usul ve esasları hakkında yönetmelik ve ilgili belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde biyosidal ürünleri kullanarak, ekonomik fiyatlarla profesyonel dezenfeksiyon hizmeti vermektedir.Dezenfeksiyon hizmetimiz hakkında ayrıntılı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

İşyerlerinde Dezenfeksiyonun Önemi

Şirketler ve işyerleri; kişilerin performanslarını sergiledikleri ve iş gücü yönetiminin sağlandığı ortak çalışma alanlarıdır.Yaz kış farketmeksizin insanlar, sürekli olarak bu alanları kullanmakta ve günün büyük bir bölümünü bu iş sahalarında geçirnektedirler. Şirketlerde ve işyerlerinde bulunan ortak kullanım alanları, dikkatsizlik ve ihmal sonucu olası salgın hastalığa neden olan mikropların üreme alanı haline dönüşebilir.

İşyerine gelen müşteri alandan ayrıldığında, olası zararlı mikroorganizmayı beraberinde götürebilir ama bir ya da birden fazla kopyasını temas ettiği noktalarda bırakabilir.Özellikle banyoda kullanılan lavabo, banyo armatürleri, masa, sandalye ve kapı kolları gibi sık kullanılan araç ve gereçlerde, bulaşıcı nitelikte olan her türlü zararlının olma ihtimali her zaman vardır.Böyle durumlarda olası bakteri, virüs ve diğer zararlı mikroorganizmaların ortam içerisinde üreyip çoğalmaları engellenmeli, hijyenik ortamın sağlanması için işyerinin belirli periyodlarla zararlılardan arındırılması ve temizlenmesi gerekir.

İşyerlerinde Dezenfeksiyonun Önemi

İşyerlerinde Dezenfeksiyon Hizmeti İçin Bize Ulaşın!

Antalya'da ve Alanya başta olmak üzere tüm ilçelerinde bulunan işyeri, şirket ve işletmelere profesyonel dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz; uluslararası yasa ve normlara uygun olarak işletilmekte, gerekli izinlere ve sertifikalara (Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi) sahip olmakla birlikte, ulusal kriterlere uygun ve uluslararası standartlarda, Antalya bölgesinin genelinde dezenfeksiyon hizmeti vermeye devam etmektedir.Ayrıca işletmemizde kullanılan dezenfeksiyon ekipmanları ve malzemeleri (nano gümüş iyon ürünleri ve diğer dezenfektanlar); Sağlık Bakanlığı ve tüm ilgili kurumlarca onay almış olup, insan sağlığını tehlikeye atacak her türlü etkenden arındırılmış biosidal ürünlerden oluşmaktadır.

Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde her zaman başarılı grafik çizen firmamız Akdeniz Hijyen; Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından hazırlanmış olan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik şartlarını gözeterek Dezenfeksiyon hizmetini vermektedir.Ayrıca uzman personelimiz ve çalışanlarımızın hepsi Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulayıcı belgesine sahiptir.

  • Günün her saati (7/24) iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilir, acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.
  • Ücretsiz keşif sistemimiz sayesinde çalışma alanlarınızda olası tehdit unsurları ve işyeri dezenfeksiyonu hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi ve destek verilmektedir.
  • Canlı destek operatörlerimiz aracılığıyla işyeri ve şirket içi hijyeniyle ilgili yaşadığınız sorun ya da problemler hakkında yardım ve destek verilmektedir.
  • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak her türlü işyeri dezenfeksiyonu sorunlarınız için yardım ve destek alabilirsiniz.
  • Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz her türlü işyeri dezenfeksiyonu sorununuz, şikayet ve önerileriniz için sizin görüşlerinizi değerlendirmektedir.