Icon 2.5 EW 250 ml. Haşere İmha İlacı

Icon 2.5 EW 250 ml. Haşere İmha İlacı
SYNGENTA

Icon 2.5 EW 250 ml. Haşere İmha İlacı

Stok Var

1.00 TL

Kapalı alanlarda hamamböceği mücadelesinde yüzey spreyi olarak kullanılması mümkün olup, açık alanlarda soğuk sisleme (ULV) yöntemiyle altlık böceği, sivrisinek ve karasineklere karşı alan spreyi olarak da kullanılabilir.

 • Tahmini Teslim Tarihi : 18 Nisan 2024 Perşembe
 • Renk : Renksiz ve kokulu
 • Ürün Kodu : IC-250

Icon 2.5 EW 250 ml. Haşere İmha İlacı

Boş alanlarda Hamamböceği, Karasinek ve Sivrisinek için uygulanabilen ruhsatlı üründür.

Icon 2.5 EW 250 ml. uçan ve yürüyen haşerelere karşı geliştirilmiş, Lambda-Cyhalothrin aktif maddesini içeren, kullanımı pratik, üstün etkili ve uzun süreli koruma sağlayan (insektisit) haşere kontrol ürünüdür.

Sentetik piretroid sınıfı Lambda-cyhalothrin aktif maddesini EW formülasyon içerisinde bulunduran temas etkili bir insektisittir.

Açık alanlarda soğuk sisleme (ULV) yöntemiyle sivrisinek ve karasinek mücadelesinde kullanılır.

Ayrıca; kapalı alanlardaki hamamböceği mücadelesinde yüzey spreyi olarak da kullanılabilir.

Kullanım Şekli

Alan Spreylemesi : Hedef haşereye ve uygulama şekline göre tabloda belirtilen doz miktarlarındaki ürün belirtilen miktarda su ile seyreltilerek karışım hazırlanır. Sivrisinek mücadelesi için gün batımından sonra, Karasinek mücadelesi için ise günün erken saatlerinde uygulama yapılması önerilir. Yağmur ve yoğun rüzgâr gibi kötü hava şartlarının bulunduğu zamanlarda uygulama önerilmez, soğuk sisleme yapılırken ULV cihazı ile kullanılır.

Yüzey Spreylemesi : Hedef haşereye göre tabloda belirtilen doz miktarındaki ürün 5 L. su ile karıştırılarak yukarıdaki tabloda belirtilen şekilde uygulanır. Yüzey spreylemesi yapılabilecek sırt pülverizatörleri, el spreyleri ve benzeri ekipmanlar ile hedef haşerelerin temas ettiği, saklandığı ve yuvalandığı yüzeylere uygulanır.

Icon 2.5 EW 250 ml. Haşere İmha İlacı

Icon 2.5 EW 250 ml. Haşere İmha İlacı

Üretici : Syngenta
Ürün Tipi : İnsektisit
Formülasyon Tipi : EW (Suda Emülsiyon)
Kullanıcı Grubu : Eğitilmiş Profesyonel Kullanıcı
Formülasyon İçeriği : 25 g/L Lambda Cyhalothrin
Zararlı Türü Yaşam Evresi : Sivrisinek, Altlık Böceği, Hamamböceği ve Karasinek
Uygulama Alanı Ve Şekli : Sivrisinek (Açık Alan Ulv Soğuk Sisleme) - Hamamböceği ve Karasinek (Kapalı Alan Yüzey Speylemesi)
Uygulama Dozu (Sivrisinek) : 1 g a.i. / ha
Uygulama Dozu (Karasinek) : 0.5 g a.i. / ha
Uygulama Dozu (Hamamböceği) : 0.015 g a.i. / m²
Seyreltme Oranı (Sivrisinek) : 1 Lt. Ürün + 11.5 Lt. Su
Seyreltme Oranı (Karasinek) : 1 Lt. Ürün + 24 Lt. Su
Seyreltme Oranı (Hamamböceği) : 60 ml ürün + 4940 ml su
Uygulama Miktarı (Sivrisinek) : 0.5 L karışım / ha
Uygulama Miktarı (Karasinek) : 0.5 L karışım / ha
Uygulama Miktarı (Hamamböceği) : 50 ml karışım / m²
Ambalaj Şekli : 250 ml (20 ad/koli)
Raf Ömrü : 2 Yıl (25°C ± 2°C)
Ambalajı Açık Kullanım Süresi : 1 Ay (30 Gün)

Icon 2.5 EW 250 ml. Haşere İmha İlacı

 1. Ürün Değerlendirmesi

  Site Yöneticisi 12 Mayıs 2023 Cuma

  Ürün Değerlendirmesi

  Bu ürün yoruma açık olarak düzenlendi.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. *

Teslimat ve İade Koşulları

İade işlemleri için aşağıdaki adımları izleyerek kolay ve sorunsuz ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde Siparişlerim sayfasından İade ve Geri gönderim başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte akdenizhijyen.com.tr'ye göndermelisiniz.İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • Daha detaylı bilgi için Iade Şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi, ürünü alırken ödeme yaptığınız kredi kartı ya da banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır.Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.
 • Ürün iptal & iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız Akdeniz Hijyen tarafından, daha önce ürün aldığınızda tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.

Ürün kargoya verildikten sonra iptal etmek istemeniz durumunda, yapabileceğiniz tek işlem siparişteki ürünlerin iadesidir.Kargonuzu getiren görevliden ürünü almayarak anında iade edebilirsiniz, yine yapılan ödemeden sadece kargo bedeli kesilecektir.

Satın aldığınız ürünlerin bazılarında değişim veya iade yapılabilme imkanı, Akdeniz Hijyen'in müşteri memnuniyeti gereği yapılmaktadır, fakat iade değişim işlemlerinde nakliye veya kargo ücretleri iade edilmemektedir.

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmesi gerekmektedir.Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, kusurlu tüm ürünler inceleme sonucu değişim ve iade hakkına tabi olacaktır.

Garantili ürünlerimiz için de Garanti Kapsamı sayfamızı da ayrıca inceleyebilirsiniz.