OG-PLUS Hava Ve Su Temizleme Cihazı

OG-PLUS Hava Ve Su Temizleme Cihazı
OZONİST

OG-PLUS Hava Ve Su Temizleme Cihazı

Stok Var

1.00 TL

Ozon, mikroorganizmaları etkili bir şekilde öldürebilen iyi bilinen güçlü bir oksitleyicidir.Ozon, ortam havasında ve suda ki istenmeyen tüm bakteri, mantar, küf, virüs gibi canlıları kısa sürede yok eder.Uygulama prosesleri, gramajları ve dozajları ile kullanılacak ozon jeneratörü modelini ihtiyaca göre beliryip 250gr/s'den 5.000gr/s kapasiteye kadar üretilmektedir.

 • Tahmini Teslim Tarihi : 23 Temmuz 2024 Salı
 • Renk : Metalik Gümüş
 • Ürün Kodu : OG-PLUS

OG-PLUS Hava Ve Su Temizleme Cihazı

Atık su geri dönüşüme ihtiyacı olan endüstriyel tesislerin arıtma sularında KOI giderimi, renk giderimi ve topla canlı giderimi için ozon gazı çok uzun yıllardır kullanılmaktadır.Biyolojik ya da kimyasal arıtmaya ek olarak uygulanacak ozon sistemi ile atık suyun yasal standartlara uygun hale getirilmesi sağlanmakta hatta atık su geri kazanılmaktadır.Uygulama prosesleri, gramajları ve dozajları ile kullanılacak ozon jeneratörü modelini ihtiyaca göre beliryip 250gr/s'den 5.000gr/s kapasiteye kadar üretiyoruz ve uygulamasını yapıyoruz.

Bu problemleri kimyasal kalıntı bırakmayan endüstriyel ozonist jeneratörleri ile çözüme ulaştırmak mümkündür.Böylelikle suda dezenfeksiyon ve renk giderimi ve KOI giderimi sağlandığı gibi koku probleminin de önüne geçilmektedir.Ayrıca ozon jeneratörlerinde herhangi bir sarf malzeme kullanılmadığından dolayı, maddi olarak da diğer dezenfeksiyon yöntemlerinden daha ekonomiktir.

OG-PLUS Hava Ve Su Temizleme Cihazı

OG-PLUS Hava Ve Su Temizleme Cihazı

Bu ürüne henüz özellik bilgisi girilmedi.

OG-PLUS Hava Ve Su Temizleme Cihazı

 1. Ürün Değerlendirmesi

  Site Yöneticisi 01 Haziran 2021 Salı

  Ürün Değerlendirmesi

  Bu ürün yoruma açık olarak düzenlendi.
Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız. *

Teslimat ve İade Koşulları

İade işlemleri için aşağıdaki adımları izleyerek kolay ve sorunsuz ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde Siparişlerim sayfasından İade ve Geri gönderim başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
 • Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte akdenizhijyen.com.tr'ye göndermelisiniz.İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
 • Daha detaylı bilgi için Iade Şartları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi, ürünü alırken ödeme yaptığınız kredi kartı ya da banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır.Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.
 • Ürün iptal & iadeniz gerçekleştiği durumda, ürün tutarınız Akdeniz Hijyen tarafından, daha önce ürün aldığınızda tanımladığınız hesabınıza geri ödenir.

Ürün kargoya verildikten sonra iptal etmek istemeniz durumunda, yapabileceğiniz tek işlem siparişteki ürünlerin iadesidir.Kargonuzu getiren görevliden ürünü almayarak anında iade edebilirsiniz, yine yapılan ödemeden sadece kargo bedeli kesilecektir.

Satın aldığınız ürünlerin bazılarında değişim veya iade yapılabilme imkanı, Akdeniz Hijyen'in müşteri memnuniyeti gereği yapılmaktadır, fakat iade değişim işlemlerinde nakliye veya kargo ücretleri iade edilmemektedir.

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır.Ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsiniz.

İade veya değişim yapılacak ürünün, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilmesi gerekmektedir.Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, kusurlu tüm ürünler inceleme sonucu değişim ve iade hakkına tabi olacaktır.

Garantili ürünlerimiz için de Garanti Kapsamı sayfamızı da ayrıca inceleyebilirsiniz.