Apartman Dezenfeksiyonu

Apartman Dezenfeksiyonu

Antalya genelinde apartman gibi ortak yaşam alanlarına, uzman ekibimizle uluslararası standartlara uygun profesyonel dezenfeksiyon hizmeti veriyoruz.

Apartman Dezenfeksiyonu

Antalya'da, yeni yaşam alanlarına ihtiyaç duyulması ile yapı ve inşaat sektörü her yıl daha da büyümekte, modern görünümlü apartmanlar özellikle ulaşım kolaylığı olan bölgeler için en çok yatırım yapılan ortak yaşam alanları olarak tercih edilmektedir.Ailelerin konaklama ve barınma ihtiyaçlarını karşılayan apartmanların ortak yaşam alanları olması nedeniyle, apartman sakinleri zorunlu olarak gün içerisinde birçok kez giriş çıkış yapmaktadırlar.Bu hareketliliğin yanısıra ilkbahar ve sıcak yaz aylarında iyice gelişen canlılardan zararlı grubuna giren ve bulaşıcı yeteneğe sahip olan her türlü zararlının (küf, spor, bakteri, virüs ve diğer mikroorhanizmaların) kontrolü ve mücadelesi de bireysel olarak çok zor olmaktadır.Hijyen ve temizlik konusunda olumsuz etkilenmemek için yaşam alanının tümünün gözetim altında tutulması, olası salgın ve belirtileri başlamadan önlemeli, gerekli tüm tedbirleri almalı, hijyen uygulaması eksiksiz ve tam yapılmalıdır.Dolayısıyla apartman ve benzeri ortak yaşam alanları için dezenfeksiyon uygulamaları; konaklama alanlarında oluşacak virüs, bakteri ve zararlı mikroorganizma problemlerinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir.

Dezenfeksiyon şirketleri ve firmaları arasında üst sıralardaki yerini 13 yıldır koruyan Akdeniz Hijyen olarak biz; bu noktada devreye giriyoruz ve gereken müdahaleyi gecikmeden tam zamanında yaparak, virüs, bakteri, küf, spor ve diğer zararlı mikroorganizmaları yaşam alanlarından uzaklaştırmak suretiyle apartman ve benzeri ortak yaşam alanlarında hijyenik ortamlar oluşmasını sağlıyoruz.

Profesyonel apartman dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız Akdeniz Hijyen, günün her saati (7/24) müşterilerinden gelen şikayet ve talepler doğrultusunda zaman kaybetmeden harekete geçmektedir.Uzman ekibi ile çevreye zarar vermeyen, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, halk sağlığı alanında Biyosidal Ürünler Yönetmeliği usul ve esasları hakkında yönetmelik ve ilgili belediyenin vermiş olduğu ruhsatlara uygun bir şekilde biyosidal ürünleri kullanarak, ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmet vermektedir.Dezenfeksiyon hizmetimiz hakkında ayrıntılı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Apartmanlarda Dezenfeksiyonun Önemi

Apartmanlar; ailelerin huzurla vakit geçirdikleri ve günlük zaruri ihtiyaçların sağlandığı ortak yaşam alanlarıdır.Yaz-kış sürekli olarak bu alanları kullanırlar ve günün büyük bir bölümünü bu sıcak ortamlarda geçirirler. Apartmanlarda bulunan ortak kullanım alanları, dikkatsizlik ve ihmal sonucu olası salgın hastalığa neden olan mikropların üreme alanı haline dönüşebilir.

Apartmandan içeri giren hane sahibi ya da misafirler mekandan ayrıldığında, olası zararlı mikroorganizmayı beraberinde götürebilir ama bir ya da birden fazla kopyasını temas ettiği noktalarda bırakabilir.Özellikle merdiven korkulukları, aydınlatma prizleri, asansör ve kapı kolları gibi sık kullanılan araç ve gereçlerde, bulaşıcı nitelikte olan her türlü zararlının olma ihtimali her zaman vardır. Böyle durumlarda olası bakteri, virüs ve diğer zararlı mikroorganizmaların ortam içerisinde üreyip çoğalmaları engellenmeli, hijyenik ortamın sağlanması için apartman ve benzeri ortak yaşam alanlarının belirli periyodlarla zararlılardan arındırılması ve temizlenmesi gerekir.

Apartmanlarda Dezenfeksiyonun Önemi

Apartman Dezenfeksiyonunda Akdeniz Hijyen!

Antalya'da ve Alanya başta olmak üzere tüm ilçelerinde bulunan apartman ve benzeri ortak yaşam alanlarına profesyonel dezenfeksiyon hizmeti veren şirketimiz; uluslararası yasa ve normlara uygun olarak işletilmekte, gerekli izinlere ve sertifikalara (Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi) sahip olmakla birlikte, ulusal kriterlere uygun ve uluslararası standartlarda, Antalya bölgesinin genelinde dezenfeksiyon hizmeti vermeye devam etmektedir.Ayrıca işletmemizde kullanılan dezenfeksiyon ekipmanları ve malzemeleri (nano gümüş iyon ürünleri ve diğer dezenfektanlar); Sağlık Bakanlığı ve tüm ilgili kurumlarca onay almış olup, insan sağlığını tehlikeye atacak her türlü etkenden arındırılmış biosidal ürünlerden oluşmaktadır.

Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde her zaman başarılı grafik çizen firmamız Akdeniz Hijyen; Sağlık Bakanlığı'na bağlı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından hazırlanmış olan Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik şartlarını gözeterek apartman dezenfeksiyon hizmetini sürdürmektedir.Ayrıca uzman personelimiz ve çalışanlarımızın hepsi Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından verilen Biyosidal Ürün Uygulayıcı belgesine sahiptir.

  • Günün her saati (7/24) iletişim araçlarımızdan bize ulaşabilir, acil yardım talebinde bulunabilirsiniz.
  • Ücretsiz keşif sistemimiz sayesinde yaşam alanlarınızda olası tehdit unsurları ve apartman dezenfeksiyonu hakkında uzman ekibimiz tarafından bilgi ve destek verilmektedir.
  • Canlı destek operatörlerimiz aracılığıyla apartman hijyeniyle ilgili yaşadığınız sorun ya da problemler hakkında yardım ve destek verilmektedir.
  • Sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşarak her türlü apartman dezenfeksiyonu sorunlarınız için yardım ve destek alabilirsiniz.
  • Çağrı merkezimizdeki operatörlerimiz her türlü apartman dezenfeksiyonu sorununuz, şikayet ve önerileriniz için sizin görüşlerinizi değerlendirmektedir.